dodávka a servis klimatizací
O firmě

BARTEK -servis chlazení a klimatizace

Firma působí na českém trhu již 25let a zabývá se kompletní dodávkou,montáží a servisem klimatizačního a chladícího zařízení.Montujeme malé klimatizační jednotky do bytů,kanceláří,ordinací,skladů a také do RD i do mobilních buněk pro stavby,do serverů.Montujeme i větší klimatizace do obchodů,kancelářských objektů,nemocnic,lékáren,restaurací.Provádíme montáže klimatizací v Brně i po celé ČR. Navrhneme,dodáme,vybavíme chladícím,mrazícím i klimatizačním zařízením obchody,cukrárny,kavárny,kuchyně,pizzérie,restaurace,ale i jiné provozy.                                           

Jak probíhá realizace

Po telefonické nebo mailové poptávce zajistíme návštěvu na daném místě,zaměříme prostory určené ke klimatizování a následně pošleme nabídku,která je nezávazná a zdarma.Po odsouhlasení nabídky již nastupují odborní technici,kteří provedou kompletní montáž včetně proškolení dané klimatizace.

 

Dále nabízíme servis a revizi těsnosti klimatizačních zařízení dle zákona č.517/2014

Jsme firma vlastnící certifikát Ministerstva životního prostředí o ochraně ovzduší.Zajišťujeme kontrolu a následně odstranění úniku chladiva v chladících,mrazících a klimatizačních zařízení.

 

       

© BARTEK servis 2013 - 2019. Postavil Jan Polzer