top of page

Montáž klimatizací v Brně

Značka SINCLAIR se soustředí na oblast rezidenčních i průmyslových klimatizací a tepelných čerpadel. Poskytuje širokou nabídku řešení pro klimatizace do bytů, domů i komerčních budov. Díky vysoké pozornosti věnované výzkumu, vývoji, výrobě a následnému testování dosahují výrobky SINCLAIR vysoké spolehlivosti a stávají se tak čím dál oblíbenějšími.

Proč doporučujeme Sinclair?

Kvalita, zpracování, 3 roky záruka

Klimatizace Terrel
Klimatizace Keyon
Klimatizace Ray

Nástěnné klimatizace SINCLAIR jsou významným řešením pro efektivní chlazení domů a bytů. Každý set těchto zařízení zahrnuje jednu vnitřní a jednu venkovní jednotku. Naše nabídka zahrnuje jak základní modely, které jsou šetrné k peněžence díky své nízké ceně, tak i zařízení s pokročilými funkcemi, včetně možnosti ovládání přes WiFi, která splní požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Různé designové řady nástěnných klimatizací umožňují výběr produktu, který nejen skvěle plní svou funkci v boji proti horku, ale také se stane stylovým doplňkem vašeho domova.

Všechny nástěnné klimatizace v naší aktuální nabídce jsou vybaveny ekologickým chladivem R32, což nám umožňuje výrazně snižovat emise CO2 a tím i pozitivně ovlivňovat životní prostředí.

Vybrat si správnou nástěnnou klimatizaci je ideální po dokončení hrubé stavby nebo před rekonstrukcí, jelikož dodatečná instalace je vždy náročnější. Před nákupem doporučujeme konzultovat s odborníkem v oblasti chladicí techniky nebo s projektantem.

bottom of page